Rolety dachowe

Blog o roletach dachowych i wewnętrznych

Oświetlenie

Designerskie lampy w stylu loftowym

Designerskie lampy w stylu loftowym

Szukając odpowiedniej lampy do wnętrz urządzonych w stylu loftowym, klienci zazwyczaj biorą pod uwagę modele o prostych konstrukcjach, wykonane z metalu lub mosiądzu, w kolorze czarnym i złotym. Warto jednak przejrzeć asortyment różnych sklepów z oświetleniem, gdyż można tam znaleźć naprawdę sporo doskonałych modeli, które zaskoczą klientów designem, kolorami i nowoczesnymi wzorami.

Dlaczego warto mieć w swoim wnętrzu lampę stojącą?

Lampa stojąca loft jest niezwykle przydatna w pomieszczeniach, które urządzone są w stylu industrialnym, retro lub klastycznym. Takie wnętrza bowiem charakteryzują się mocnymi kolorami, skrupulatnie dobranymi detalami i minimalistycznymi meblami. Nie może więc w nich zabraknąć odpowiedniego, stylowego oświetlenia, które oprócz dobrego światła, będzie również doskonałą ozdobą dość chłodnej, loftowej przestrzeni.

Funkcjonalna, nowoczesna lampa stojąca loft

Na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniej lampy? Klienci zawsze mają ogromny dylemat przy zakupie tego typu akcesoriów do wnętrz, gdyż często muszą wybierać pomiędzy funkcjonalnością, a designem. Warto więc poświęcić dużo czasu na poszukiwania, by znaleźć lampę, która nie tylko będzie praktyczne, ale również efektowna. Z pewnością, w wielu miejscach sprawdzą się lampy metalowe, mosiężne i szklane, które bez problemu można przenosić z miejsca na miejsce i które dzięki temu, że mają wiele źródeł światła, świetnie oświetlają wnętrze. Takie modele można znaleźć w sieciówkach meblowych, a nawet w marketach budowlanych w dziale z oświetleniem. Doskonałym pomysłem jest również to, by poszukać oryginalnych, wyjątkowych lamp na różnych targowiskach i lokalnych ryneczkach (szczególnie w miejscach, w których sprzedawane są antyki). W wielu przypadkach można natrafić na prawdziwe perełki, które świetnie ozdobią każde pomieszczenie loftowe i nie tylko.

Share this post