Rolety dachowe

Blog o roletach dachowych i wewnętrznych

dom

Praktyczny i bardzo modny pled do twojego wnętrza

Praktyczny i bardzo modny pled do twojego wnętrza

Kupno ciepłego, naturalnego i modnego koca to nie lada wyzwanie.
Mimo, iż rynek oferuje nam rożnego rodzaju ocieplacze z różnorodnych materiałów to w swoich domach chętnie sięgamy po koce, które nie tylko są praktyczne, ale też stanowią swoistą ozdobę wnętrza.

Pled z wełny czesankowej

Pled wełny czesankowej jest jednym z najczęściej kupowanych koców. Jej główną zaletą jest fakt, iż pozwala skórze oddychać, jest niezwykle przyjemny w dotyku i posiada szeroki wybór wzorów, kolorów i rozmiarów. Warto przed zakupem sprawdzić materiał. Prawdziwa wełna czesankowa jest grupa i przyjemna dla skóry.

pled z wełny czesankowejKolory i rozmiary

Kolorów i rozmiarów jest tyle, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dobrze jest, gdy pled wełniany pasuje do wystroju sypialni a jego barwy nie zakłócają nam wystroju wnętrza. Taki pled możemy luźno „rzucić” na łóżko, fotel lub podłogę.

Ceny

Wełna czesankowa ogólnie słynie z wysokiej ceny. Dlatego też ręcznie wykonywany pled z wełny czesankowej to dość spory wydatek. Za koc w rozmiarze ok. 80 x 150 cm zapłacimy ok. 400- 600 zł. Jednak mamy gwarancję naprawdę solidnego i grubego materiału, który nie tylko świetnie nas grzeje, ale również pięknie się prezentuje, więc koce które kupimy w Podpierzyną będą idealną propozycją.

Jeżeli chcemy zainwestować w ten niezwykle modny pled warto poszukać sprawdzonych producentów. Pled wełniany to zdecydowanie zakup na kilka lat. Jest solidny, precyzyjnie wykonany, a ogromny wybór wzorów pozwala nam wkomponować je w każdy klimat pomieszczenia.

Share this post