Rolety dachowe

Blog o roletach dachowych i wewnętrznych

Oświetlenie

Lampy do sypialni – jak wybrać?

Lampy do sypialni – jak wybrać?

Sypialnia to przestrzeń prywatna. To tu odpoczywamy po trudach dnia, relaksujemy się i zbieramy siły na kolejny dzień. Oświetlenie sypialni jest niezmiernie ważnym elementem. Prawidłowo dobrane światło ułatwia relaks, źle – utrudnia. Jak wybrać oświetlenie, które pozwoli stworzyć przyjazne wnętrze?

Oświetlenie główne

Wybierając lampy duolla do sypialni, należy pamiętać, że muszą mieć możliwość regulacji natężenia światła lub klosz tekstylny, który najlepiej sprawdza się w pokojach przeznaczonych do odpoczynku.

Ostre, intensywne światło nie sprzyja relaksowi. Duolla lampy z kloszami z materiału pozwalają uzyskać rozproszone światło. Warto również pamiętać, że kolorowy klosz to bardzo łatwy sposób na wprowadzenie do pokoju koloru. Wymiana klosza to stosunkowo łatwy i tani sposób na szybkie odświeżenie sypialni.

W nowoczesnej sypialni sprawdzi się duolla lampa z kloszem w zwierzęce printy. Jest to niezwykle modny i elegancki wzór, który sprawi, że sypialnia stanie się gustowna i niebanalna. Ciekawym rozwiązaniem jest również wybór lampy z trzema kloszami, których ułożenie przypomina kwiatowy pąk. Warto zwrócić uwagę, że duolla producent oświetlenia proponuje abażury w różnych kolorach. Dzięki temu wnętrze staje się niezwykle interesujące.

Klimatyczne rozwiązania

W sypialni nie może zabraknąć lamp stołowych oraz podłogowych. To dzięki nim sypialnia staje się przytulna i przyjemna. Delikatne punkty świetlne rozstawione w pokoju sprawiają, że odpoczynek jest prawdziwą przyjemnością.

W nowoczesnej sypialni sprawdzi się lampa duolla na metalowych nogach. Prosty klosz podkreśla elegancję lampy. W sypialni w stylu glamour konieczne są mocne kolory. Lampa duolla, która łączy czerń ze złotem będzie wyśmienita. Do romantycznej sypialni retro sprawdzi się lampka z delikatnym kwiatowym wzorem. Falbany na kloszu to dodatkowy element dekoracyjny. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.elampy.pl/300-duolla

Share this post