Rolety dachowe

Blog o roletach dachowych i wewnętrznych

Łazienka

Przycisk do spłuczki – jak wybrać?

Przycisk do spłuczki – jak wybrać?

Jeśli zakupiliśmy WC ze stelażem, przycisk spłukujący może nie znajdować się w zestawie. Wtedy warto postawić na osobne dokupienie przycisku, który spełni nasze oczekiwania. Powinien być kompatybilny ze stelażem, gdyż każdy stelaż wymaga przycisku o określonej wielkości. Przydatne informacje tego typu znajdują się w specyfikacji stelażu. Pamiętajmy o tym, że przycisk do spłuczki jest niezależnym elementem, który można wymienić. Jeśli ulegnie awarii lub przestanie spełniać nasze oczekiwania, możemy poszukać innych rozwiązań. Jak dokonać wyboru? Gdzie znajdziemy nowoczesne przyciski do spłuczek? O czym musimy wiedzieć?

Przycisk do spłuczki

Postawmy na przyciski od https://lazienka-rea.com.pl/toalety-ubikacje/przyciski-do-spluczki.html, które dają gwarancję na swoje urządzenia. Dzięki temu w razie usterki można oddać przycisk do naprawy, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Niekiedy przycisk jest demontowany przez zdjęcie obudowy lub jej podważenie. Przed wykonaniem zadania, trzeba odciąć dopływ wody, aby zniwelować ryzyko wycieku. Producenci oferują przyciski pojedyncze i podwójne. 

Najtańsze i najłatwiejsze w obsłudze są jednofunkcyjne przyciski do spłuczki. Pozwalają spłukać toaletę wodą w ilości od 5 do 9 litrów. Nie zawsze konieczne jest spłukiwania tak dużej ilości wody. Ekologicznym rozwiązaniem są dwufunkcyjne przyciski, które atrakcyjnie się prezentują. Podzielone są na dwie części, najczęściej mniejszą i większą. Dzięki temu łatwo określimy, który przycisk wyzwala większą ilość wody. Mniejszy przycisk może zużywać o połowę mniej wody, niż przycisk większy. Co ciekawe, klienci chętnie stawiają także na unikalne przyciski z funkcją Stop. Pozwalają one w dowolnej chwili zatrzymać uwalnianie wody i oszczędzać koszty jej zużycia.

przycisk do spłuczki nad sedesem

Nowoczesne produkty

Przycisk do spłuczki można zakupić w internetowym sklepie. To spore ułatwienie dla każdego klienta, który chce szybko i komfortowo dokonać zakupu. Można liczyć na wysoką jakość i atrakcyjne ceny przycisków do spłuczki, które dopasujemy do danego WC i aranżacji całego otoczenia. 

Share this post